Доклады, слова и речи

19.05.2016

Висвітлення соціальної роботи Церкви в сучасних ЗМІ та соцмережах з точки зору християнських морально-етичних норм

"...Якщо певний суспільний резонанс є неминучим супутнім елементом соціальної активності Церкви, то це є цілком природнім та нормальним явищем. Якщо ж суспільний резонанс, кількість «лайків», «репостів» та коментарів у соцмерефжах є основним рушійним мотивом та першочерговою метою, заради котрої ті чи інші соціальні проекти взагалі організовуються як такі, то подібний підхід, звичайно, не може вважатись прийнятним з огляду на морально-етичні принципи християнської віри...".

 

 

 

Читати далі...

04.09.2014

Вітальне слово на благодійній акції "Молитва за Україну"

Той, хто простягає свою руку до зброї задля ушкодження або навіть убивства свого ближнього, може навіть не сподіватись на те, що у своєму житті він наблизився до виконання волі Господньої. Милість Божа не може спочивати на тому, хто зробив агресію, ненависть та гнів рушійними основами свого буття та головними аргументами при вирішенні конфліктних питань. Ще у цьому житті Божий Суд обов’язково звершиться над тим, хто намагається відібрати у Бога право розпоряджатись людським життям. І, в решті решт, ніколи не побачить Царства Небесного той, хто був недостойним громадянином своєї земної Вітчизни, котру дав йому Господь.

 

 

Читати далі...

21.01.2014

Доповідь, присвячена Дню Соборності і Свободи України

Доповідь на круглому столі у Кіровоградській міській державній адміністрації, присвяченому Дню Соборності і Свободи України.

 

Тема доповіді: "Національна єдність та громадська злагода: історичні та сучасні аспекти".

 

 

 

Читати далі...

05.04.2013

Доклад на педагогической конференции в Кировоградской гимназии №9

Доклад на педагогической конференции на тему "Педагогика духовности: православные христианские традиции и современное образование в ретроспективе опыта гимназии № 9 г. Кировограда".

 

Тема доклада: "Основные векторы и принципы православной педагогики".

 

 

 

 

 

 

Читать далее...