Автобіографія

Народився 1 серпня 1982 р. в м. Черкаси.

В 1998 р. закінчив Черкаську дитячу музичну школу №5 по класу фортепіано.

Після закінчення Черкаської загальноосвітньої школи №17 у 1999 р. вступив до Черкаського Національного Університету ім. Богдана Хмельницького на факультет романо-германської філології.

В 2005 р. закінчив ЧНУ ім. Богдана Хмельницького зі ступенем бакалавра філології та зі спеціальністю "Викладач англійської мови та зарубіжної літератури".

В 2008-2011 рр. навчався в Київській Духовній Семінарії, по завершенні котрої отримав ступінь бакалавра зі спеціальності "Православне богослов'я (теологія)".

5 червня 2011 р. в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври ректором КДАіС архієпископом (нині митрополитом) Бориспільським Антонієм рукоположений в сан диякона.

10 липня 2011 р. в Кафедральному соборі м. Кіровограда єпископом (нині архієпископом) Кіровоградським і Новомиргородським Іоасафом рукоположений в сан священика.

10 січня 2012 р. призначений заступником керівника прес-служби Кіровоградської єпархії.

15 квітня 2012 р. до свята Пасхи удостоєний права носіння наперсного хреста.

30 січня 2013 р. призначений керівником Місіонерського відділу єпархії.

16 травня 2013 р. до свята Пасхи возведений у сан протоієрея.

16 квітня 2014 р. до свята Пасхи нагороджений хрестом із прикрасами.

4 грудня 2014 р. удостоєний права носіння митри.

16 лютого 2017 р. почислений за штат Кіровоградської єпархії.

12 червня 2017 р. закінчив Київську Духовну Академію (заочний сектор).

20 червня 2017 р. зачислений в штат Черкаської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та призначений кліриком храму на честь свв. рівноап. Кирила і Мефодія м. Черкаси.